ФЛОМАСТЕРИ ЏОТО 1/12-10

Додади коментар

ФЛОМАСТЕРИ ЏОТО 1/12-10

ФЛОМАСТЕРИ ЏОТО 1/12-10

120,00 ден.
Шифра на производ: 2Д416000

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Висококвалитетни фломастери, 12 интензивни бои, дијаметар на врв 2,8мм.; се перат лесно само со вода; не се токсични.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

756,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

215,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места