Сунѓер за бела табла

Додади коментар

Сунѓер за бела табла

Сунѓер за бела табла

30,00 ден.
Шифра на производ: 2НС28159

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Сунѓер за бела табла; пвц тело со магнет, димензии 57*107мм.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

999,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
Во кошничка

3200,00 ден.
Во кошничка

2400,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места