Притискачи во боја

Додади коментар

Притискачи во боја

Притискачи во боја

20,00 ден.
Шифра на производ: 2НС125

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Притискачи во боја; метален врв и тело, димензија 9,5мм.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

4800,00 ден.
Во кошничка

1800,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

3200,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места