Табла плутана 90*180

Додади коментар

Табла плутана 90*180

Табла плутана 90*180

2400,00 ден.
Шифра на производ: 2Т22

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА ПЛУТАНА; АЛУМИНИУМСКИ РАМКИ; ДИМЕНЗИИ 90*180см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1700,00 ден.
Во кошничка

2000,00 ден.
Во кошничка

999,00 ден.
Во кошничка

4000,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места