Табла плутана 90*120

Додади коментар

Табла плутана 90*120

Табла плутана 90*120

1800,00 ден.
Шифра на производ: 2Т21

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА ПЛУТАНА; АЛУМИНИУМСКИ РАМКИ; ДИМЕНЗИИ 90*120см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2300,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

1700,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места