Табла плутана 60*90

Додади коментар

Табла плутана 60*90

Табла плутана 60*90

450,00 ден.
Шифра на производ: 2Т18

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА ПЛУТАНА; ДРВЕНИ РАМКИ; ДИМЕНЗИИ 60*90см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3200,00 ден.
Во кошничка

2400,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
Во кошничка

2300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места