Табла мобилна бела магнетна 120*200

Додади коментар

Табла мобилна бела магнетна 120*200

Табла мобилна бела магнетна 120*200

9000,00 ден.
Шифра на производ: 2Т15

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА СО НОГАРКИ И ТРКАЛЦА, БЕЛА МАГНЕТНА; ДИМЕНЗИИ 120*200см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

999,00 ден.
Во кошничка

1800,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
Во кошничка

3200,00 ден.
Во кошничка

2300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места