Табла флипчарт бела магнетна 70*100

Додади коментар

Табла флипчарт бела магнетна 70*100

Табла флипчарт бела магнетна 70*100

4000,00 ден.
Шифра на производ: 2Т9

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА БЕЛА МАГНЕТНА, СО НОГАРКИ И ДРЖАЧ ЗА ФЛИП ЧАРТ ХАРТИЈА; ДИМЕНЗИИ 70*100см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

999,00 ден.
Во кошничка

2400,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места