Табла со ногарки бела магнетна 60*85

Додади коментар

Табла со ногарки бела магнетна 60*85

Табла со ногарки бела магнетна 60*85

3200,00 ден.
Шифра на производ: 2Т8

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА БЕЛА МАГНЕТНА, СО НОГАРКИ; ДИМЕНЗИИ 60*85см.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

999,00 ден.
Во кошничка

4000,00 ден.
Во кошничка

4800,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места