Додади коментар

Табла бела 90*120

Табла бела 90*120

2300,00 ден.
Шифра на производ: 2Т2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТАБЛА БЕЛА; ДИМЕНЗИИ 90*120см.; ВКЛУЧЕН ПРИБОР ЗА МОНТАЖА.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1800,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

3200,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

1700,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места