Додади коментар

II година - ХЕМИЈА на турски јазик

II година - ХЕМИЈА на турски јазик

843,00 ден.
717,00 ден.
Шифра на производ: 143244

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Учебник по хемија на турски јазик за втора година средно образование.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

613,00 ден.
586,00 ден.
Во кошничка

843,00 ден.
Во кошничка

945,00 ден.
Во кошничка

843,00 ден.
Во кошничка

717,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места