Додади коментар

Куфер

Куфер

5000,00 ден.
Шифра на производ: 2Г227446

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КУФЕР. ДИМЕНЗИИ 44*64*25см. -55Л.-3,4Кг. 4 ТРКАЛЦА. МАТЕРИЈАЛ ПОЛИЕСТЕР+ПВЦ.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

4000,00 ден.
Во кошничка

4500,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

5000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места