Додади коментар

Торба за патување

Торба за патување

1600,00 ден.
1440,00 ден.
Шифра на производ: 2Г226955

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

ТОРБА ПАТНА. ДИМЕНЗИИ 45*30*22см. МАТЕРИЈАЛ ПОЛИЕСТЕР.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1500,00 ден.
1275,00 ден.
Во кошничка

1275,00 ден.
900,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места