Додади коментар

Пенкало

Пенкало

600,00 ден.
Шифра на производ: 2М177124

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Хемиско пенкало црна боја на мастило, ролер пенкало мастило во сина боја.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места