Додади коментар

Анатомски ранец

Анатомски ранец

1500,00 ден.
Шифра на производ: 2Г226302

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

РАНЕЦ АНАТОМСКИ. ДИМЕНЗИИ 29*38*12см. СО ЏЕБ ЗА ШИШЕ И ИДЕНТИФИКАЦИОНА КАРТИЧКА. МАТЕРИЈАЛ ПОЛИЕСТЕР.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

2999,00 ден.
Во кошничка

999,00 ден.
Во кошничка

750,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места