Додади коментар

Коректор

Коректор

37,00 ден.
Шифра на производ: 2к66101

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

КОРЕКТОР СО ЧЕТЧЕ. СОДРЖИНА 20мл. БРЗО СЕ СУШИ И ОДЛИЧНО ПОКРИВА. КОРЕГИРА СЕКАКОВ ВИД МАСТИЛО И ПЕЧАТИ.

Производител

Корес

Останати производи од оваа група

Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

58,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места