Додади коментар

Маркер

Маркер

35,00 ден.
Шифра на производ: 2к20853

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАРКЕР ЗА ПИШУВАЊЕ НА БЕЛА ТАБЛА. КОС ВРВ 3-5мм. МАСТИЛО КОЕ ЛЕСНО СЕ НАНЕСУВА И БРЗО СЕ СУШИ. СЕ КОРИСТИ ЗА ПИШУВАЊЕ НА СТАКЛО И ДРУГИ НЕПОРОСНИ ПОВРШИНИ. НЕ Е ТОКСИЧЕН.

Производител

Корес

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места