Додади коментар

Гума за бришење

Гума за бришење

75,00 ден.
Шифра на производ: 2ми26324

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мека синтетичка гума за бришење на графитни моливи на секаков вид хартија со механички диспанзер за гума

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места