Додади коментар

Мастило на мина за маркер

Мастило на мина за маркер

260,00 ден.
Шифра на производ: 2ми25306

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Мастило за полнење на мина за маркер, 30 мл, црвена боја

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места