Додади коментар

Ножици канцелариски

Ножици канцелариски

160,00 ден.
Шифра на производ: 2ми10150

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Канцелариски ножици со сечило од нерѓосувачки челик. Бела пластична рачка со црни детали, отпорна на удари и ергономска рачка. 20,5 см

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

99,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места