Додади коментар

Термо торба

Термо торба

1400,00 ден.
980,00 ден.
Шифра на производ: 2ми8806

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Термо торба со 3 патенти; изработена од рециклиран полиестер - надворешност и исотермички материјал - внатрешен, кој овозможува зачувување на температурата; лесно се отвора и има лесен пристап.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1500,00 ден.
1050,00 ден.
Во кошничка

2100,00 ден.
1785,00 ден.
Во кошничка

1500,00 ден.
1050,00 ден.
Во кошничка

260,00 ден.
Во кошничка

680,00 ден.
578,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места