Додади коментар

Гума за бришење

Гума за бришење

40,00 ден.
Шифра на производ: 2ми4740

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

флексибилна синтетичка гума за бришење на графитни моливи на секаков вид хартија.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места