Додади коментар

Гума за бришење

Гума за бришење

25,00 ден.
Шифра на производ: 2ми1012

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

мека синтетичка гума за бришење на графитни моливи на секаков вид хартија; овална форма; димензија 6,2*2,8*1,2 см.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

25,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

10,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места