Додади коментар

Гума за бришење

Гума за бришење

10,00 ден.
Шифра на производ: 2ми630

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

мека синтетичка гума за бришење, не абразивна; за секаков вид површини; не ја оштетува хартијата. Димензии 3,9*1,9*0,9 см.

Производител

Милан

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.
Во кошничка

15,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места