Додади коментар

Балетски бајки

Балетски бајки

195,00 ден.
136,00 ден.
Шифра на производ: 7100494

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Откриј ги најубавите балетски бајки и поплни ги сликите со налепниците. Опфатени се најубавите бајки за: ЗАСПАНАТА УБАВИЦА, ОРЕВОКРШАЧКА, ПТИЦАТА ФЕНИКС, КОПЕЛИЈА, ПЕПЕЛАШКА, ЛЕБЕДОВО ЕЗЕРО ! Читајте и уживајте во бајките, а онаму каде што треба залепете ги лепенките!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

140,00 ден.
98,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
105,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
132,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места