Додади коментар

Водни животни

Водни животни

169,00 ден.
118,00 ден.
Шифра на производ: 7100584

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Оваа сликовница е од едицијата шест сликовници со налепници што можат да се користат повеќепати! Интересни се и забавни зашто овде лепејќи ги налепниците, детето има можност да научи факти поврзани за водните животни.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

195,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
112,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
111,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
126,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
132,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места