Додади коментар

Диви животни

Диви животни

169,00 ден.
Шифра на производ: 7100589

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Овој наслов е од едицијата шест сликовници со налепници кои можат повеќепати да се користат. Темата се дивите животни кои децата ги обожаваат. Има и интересни факти во сликовницата за нив, во кратки црти. Уживајте и лепете!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

189,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места