Додади коментар

Дора - ПИРАТСКА АВАНТУРА

Дора - ПИРАТСКА АВАНТУРА

180,00 ден.
Шифра на производ: 7100985

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во Плаја Верде, градот во кој живее Дора се одржуваше голем фестивал посветен на пиратите. Мајката на дора го организираше фестивалот за да собере средства со кои ќе може старата градска тврдина да ја претвори во музеј. Што следува понатаму...прочитајте сами!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места