БРКОТНИЦА ВО МУЗЕЈОТ

Додади коментар

БРКОТНИЦА ВО МУЗЕЈОТ

БРКОТНИЦА ВО МУЗЕЈОТ

100,00 ден.
Шифра на производ: 7500897

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Жената-чудо беше повикана во Природонаучниот музеј да одржи кратко предавање за уметниоста во Стара Грција. Ненадејно нејзиното изложување беше прекинато од престрашениот чувар што избезумено извикуваше: - Помош, во галеријата со предмети од древна Индија се појави некаква дива ѕверка!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места