Додади коментар

АНАТОМСКИ АТЛАС

АНАТОМСКИ АТЛАС

600,00 ден.
Шифра на производ: 11411024

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

АНАТОМСКИ АТЛАС АНИЦА КАРГОВСКА – КЛИСАРОВА Запознајте го човечкото тело со анатомскиот атлас. Анатомскиот атлас е во координација со учебникот Анатомија и физиологија за медицинско училиште. Но, секако може да го користат сите што сакаат да ги прошируваат своите знаења од областа на медицината.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

297,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

20,00 ден.
18,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
90,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
315,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места