Додади коментар

КРУГ ГЕОМЕТРИЈА на албански јазик

КРУГ ГЕОМЕТРИЈА на албански јазик

70,00 ден.
56,00 ден.
Шифра на производ: 7200105

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Забавно-едукативен круг по геометрија. Наменет е за учениците во основното и во средното образование. На лесен и едукативен начин учениците ќе имаат можност да ја совладаат геометријата.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

400,00 ден.
360,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
90,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
45,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места