Додади коментар

КРУГ РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА

КРУГ РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА

70,00 ден.
56,00 ден.
Шифра на производ: 7100108

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Забавно-едукативен круг кој е наменет за учениците од основното и од средното образование. Се користи по предметот географија и служи како алатка за изучување на реки, патишта, општини и други корисни податоци.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
180,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
45,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
315,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места