Додади коментар

КРУГ ЕДИНИЦИ МЕРКИ

КРУГ ЕДИНИЦИ МЕРКИ

70,00 ден.
56,00 ден.
Шифра на производ: 7100102

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Кругот единици мерки претставува корисна алатка за изучување на единиците мерки. Служи како помагало за учениците во основното и во средното образование.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
90,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
360,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места