Додади коментар

ГЕОМЕТРИСКИ БЛОК

ГЕОМЕТРИСКИ БЛОК

100,00 ден.
90,00 ден.
Шифра на производ: 511160

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Геометрискиот блок претставува хартија со квадратна мрежа, изометриска хартија и милиметарска хартија. Наменет е за основно и за средно образование по физика и по математика.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
180,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
90,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места