Додади коментар

Лути птици - ЛЕТАЧКО ПРАСЕ

Лути птици - ЛЕТАЧКО ПРАСЕ

160,00 ден.
128,00 ден.
Шифра на производ: 7500832

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Нова авантура на лутите птици. Цела седмица дува силен ветер кој донесе едно неугледно крилесто животинче. Читајте ги забавните реченици и интересни размислувања на прасињата за ова животинче. Матилда кога ги видела ги искарала, а прасињата упорно размислувале да го пратат на некаква мисија...Каква? Откријте вие.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
104,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
144,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места