ЗАБАВА СО АВИОНЧИЊА – Том и Џери

Додади коментар

ЗАБАВА СО АВИОНЧИЊА – Том и Џери

ЗАБАВА СО АВИОНЧИЊА – Том и Џери

180,00 ден.
Шифра на производ: 7100717

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Многу забава ви е понудена во оваа сликовница: приказни во стрип, лавиринт, боење, сечење, лепење, изработка на хартиени авиончиња, препознавање двојници, и што уште не. Прекрасна сликовница со активности која на интресен начин ќе ви го исполни времето!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места