Играј со Пикси девојките, Вероника

Додади коментар

Играј со Пикси девојките, Вероника

Играј со Пикси девојките, Вероника

149,00 ден.
Шифра на производ: 7100633

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Вероника ги сака животните и природата. Таа си игра со нејзините другарки, тие се Пикси девојките. Забавувај се креирајќи модерна облека за нив.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

149,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места