Играј со Пикси девојките, Руби

Додади коментар

Играј со Пикси девојките, Руби

Играј со Пикси девојките, Руби

149,00 ден.
119,00 ден.
Шифра на производ: 7100631

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Риби сака да ги дружи своите другарки, тоа се Пикси девојките. Ти сакаат да креираа облека, а воедно така си го градат и својот стил. Имате можност сами да си ги комбинирате лепенките и да создавате креации!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

149,00 ден.
119,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

165,00 ден.
132,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
128,00 ден.
Во кошничка

170,00 ден.
136,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места