Речник за економисти и правници

Додади коментар

Речник за економисти и правници

Речник за економисти и правници

150,00 ден.
120,00 ден.
Шифра на производ: 7400199

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Македонско-англиски речник за економисти и правници.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

595,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
360,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
296,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места