Јана – Временска Машина

Додади коментар

Јана – Временска Машина

Јана – Временска Машина

215,00 ден.
Шифра на производ: 7500973

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Изданието „Јана – Временска машина“ претставува интерактивно издание од лиценцираните изданија ЈАНА. „ЈАНА“ се чита и се гледа! - Побарајте ги нејзините цртани на Јутјуб - https://www.youtube.com/channel/UCdGTesK98Qnm9UgvCKCeKQg?view_as=subscriber - Читајте ги нејзините книги во Просветно дело. - Бидете дел од нејзините неверојатни авантури. Доколку веќе сте ја гледале епизодата „Временска машина“ тогаш знаете дека Јана и Филип патуваа низ времето. Во временската машина скришум им се придружи и Дино, нивното другарче од времето на диносаурусите. Со оваа книга, вашата мисија ќе биде да им помогнете на Јана и Филип да го вратат Дино назад во неговото време низ интересните активности и задачи!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места