АЈДЕ ДА УЧИМЕ СО ВИКТОР

Додади коментар

АЈДЕ ДА УЧИМЕ СО ВИКТОР

АЈДЕ ДА УЧИМЕ СО ВИКТОР

140,00 ден.
112,00 ден.
Шифра на производ: 7100554

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Ајде да учиме со Виктор“ е едукативно издание полно со содржини и вежби наменети за предучилишна возраст. Изданието содржи вежби со кои детето лесно и забавно ќе ги научи буквите, броевите и формите!

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

365,00 ден.
328,00 ден.
Во кошничка

105,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
118,00 ден.
Во кошничка

240,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.
112,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места