Додади коментар

БРОЕВИ ДО 20

БРОЕВИ ДО 20

100,00 ден.
Шифра на производ: 7100119

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието „Броеви до 20“ претставува едукативно издание за деца кое изобилува со задачи и активности кои ќе им помогнат на децата полесно да ги научат броевите до 20.

Издавач

Просветно Дело

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

105,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

295,00 ден.
Во кошничка

140,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места