БОЕНКА - Looney Tunes

Додади коментар

БОЕНКА - Looney Tunes

БОЕНКА - Looney Tunes

160,00 ден.
Шифра на производ: 7500867

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Обојте ги смешните авантури на Твити и Силвестер! На 22 страници ви се понудени цртежи со познатите ликови Твити и мачорот Силвестер. Пралелно имате и обоени цртежи за полесна и побрза ориентација со боите.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места