ТОМ И ЏЕРИ - БОЕНКА

Додади коментар

ТОМ И ЏЕРИ - БОЕНКА

ТОМ И ЏЕРИ - БОЕНКА

160,00 ден.
64,00 ден.
Шифра на производ: 7100726

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Ова е боенка во која ќе имате можност да ги обоите омилените сцени со Том и Џери, и тоа според вашата имагинација! На А4 формат боите ги вашите омилени јунаци и уживајте!

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

135,00 ден.
54,00 ден.
Во кошничка

495,00 ден.
Во кошничка

110,00 ден.
55,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места