БЕН 10 – СОЗДАТЕЛ НА ВОНЗЕМЈАНИ

Додади коментар

БЕН 10 – СОЗДАТЕЛ НА ВОНЗЕМЈАНИ

БЕН 10 – СОЗДАТЕЛ НА ВОНЗЕМЈАНИ

140,00 ден.
112,00 ден.
Шифра на производ: 7100766

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Изданието е сликовница за деца повторно употребливи лепенки кои можеш да ги користиш при креирање нови вонземјани! Дознајте ги неверојатните сили и авантури на Бен 10! Тој има неверојатна моќ! Прочитај и забавувај се!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

195,00 ден.
156,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
96,00 ден.
Во кошничка

169,00 ден.
135,00 ден.
Во кошничка

189,00 ден.
151,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
144,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места