Додади коментар

ГРАД – THE TOWN

ГРАД – THE TOWN

140,00 ден.
Шифра на производ: 7100971

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Сликовница со лепенки за повеќекратна употреба! Со оваа сликовница детето низ игра со употреба на лепенки ќе научи голем број на зборови од англискиот јазик на забавен начин!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

158,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места