Македонско-француски разговорник

Додади коментар

Македонско-француски разговорник

Македонско-француски разговорник

220,00 ден.
176,00 ден.
Шифра на производ: 7400216

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Овој џебен македонско-француски разговорник содржи современи фрази, термини и основни информации кои лесно ќе ви помогнат да го научите францускиот јазик.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Мек повез, мал формат

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
176,00 ден.
Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места