10-минутни вежби за да останете витални и млади

Додади коментар

10-минутни вежби за да останете витални и млади

10-минутни вежби за да останете витални и млади

350,00 ден.
140,00 ден.
Шифра на производ: 7600808

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Во ова издание ќе најдете на голем број вежби кои што ќе ви помогнат во проблемите со грбот, дијабетес, концентрација, вкочанетост во зглобовите, крвниот притисок и губење на тежината. Се состои од голем број вежби за медитација и јога во канцеларија и јога пред спиење.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

295,00 ден.
236,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
125,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

590,00 ден.
472,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места