Како да останеме млади

Додади коментар

Како да останеме млади

Како да останеме млади

350,00 ден.
280,00 ден.
Шифра на производ: 7600801

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Исцрпно навлегување во богатиот рудник на убавина по природен пат: од природно избелување на забите за сјајна насмевка до напивки со кои би се насочил процесот на побелување на косата и создавање на брчки во спротивна насока. Повеќето од рецептите се лесни за правење и се употребуваат состојки што можат да се најдат без проблем- па би можело веќе и да ги имате дома, на вашиот кујнски рафт или во фрижидерот. Навистина добра книга.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
125,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
280,00 ден.
Во кошничка

590,00 ден.
472,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
160,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
280,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места