Додади коментар

7600800

7600800

350,00 ден.
140,00 ден.
Шифра на производ: 7600800

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Чувствително проникнување во лековитата моќ на билките и цвеќињата кое го допира животот на секој човек на основно, емоционално и духовно ниво. Се наведуваат седум психички состојби како резултат на 63 различни причини, со конкретен цветен лек кој доведува до самоизлекување. Покрај тоа, се нудат и други традиционални намени на билката, медицински и козметички.

Издавач

Просветно Дело

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

390,00 ден.
156,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
140,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
120,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места